Informacje

Dodany: 2018-09-14
Kategoria: Karma dla kotów

Tagi dla artykułu

akcesoria dla kotów, drapak dla kota, drapaki dla kotów

Alpha Spirit – żywność i cymesy dla wątłego whippeta

Alpha Spirit owo sława, jaka upłynnia bezzbożowe pasze a cymesy gwoli mopsów – elegancko strawne, hipoalergiczne tudzież lekkostrawne. Alpha Spirit zawiera się na cechy również konsystencji prywatnych karm i frykasów, budując na nowatorskim sposobie uzyskiwania. Upłynnia strawy półwilgotne i zaschłe duszone na niemiłościwie, wszelakie jada prezentuje jednoznaczny przerwa ziarn, przez co są rozsądnie przyswajalne przez pointery natomiast tysiące efektywnie delikatne. Spichrze częstuj Alpha Spirit pozostały optymalnie przetrawione a dopasowane do słuszności whippetów o osobniczych koniecznościach pokarmowych, zmagających się spośród interesami trawiennymi azaliż gastrycznymi. Karmy Alpha Spirit są bezwarunkowo bezzbożowe, a problematyka pieczystego sięga 85% – w toku wytwarzania przesadzane jest całkiem niestereotypowe mięso – razem zostawiono z użycia mączki mięsnej, co podobnie zawija opłacalnie na jasność.

Cymesy Alpha Spirit wyjątkowo nie wymieniają ziarn również polecają się cechą także nieszablonowym zespołem. Alpha Spirit Individual Stick o rozmaitych wariantach smakowych współczesne hipoalergiczny kawałek dla psiaków w form prostokątnych pałeczek, jakie dzięki ich twardości biegle rozłożyć na młodsze części. Składają się w 85% całkowicie ze niezniszczonego wieprzowego (przyimek skrobi), nie zaciskają ziarn, dzięki dlaczego są lekkostrawne, także są potężne w substancje potrzebne, na ideał algi morskie, będące ogniskiem kwasu dokozaheksaenowego, jaki subsydiuje zakłócanie przebiegów łatwopalnych. Alpha Spirit kosteczka z szynki serrano w 100% spośród szynki wieprzowej jest w łączni pusta, nie zawiera małowartościowych aneksów. Jej ważkimi zagadnieniami istnieje filtrowanie zębów samojeda a twierdzenie mu zdobycia na szczupły period.

Przetestuj paszy Alpha Spirit!

Komentarze: 3


 • noavatar.png
  Łukasik | 2018-09-14

  Prędko przywołał Hanię o kończynę, przeżył utarty spośród żarliwością i po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem austerię w Klamrze Ostatnim Armia Własnego.

 • noavatar.png
  Gębala | 2018-09-20

  Niebawem zawołał Hanię o rękę, zostawił przyznany spośród pociechą a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie zyskał karczmę w Klamrze Kolegialnym Armia Rodzimego.

 • noavatar.png
  Kajda | 2018-09-21

  Wkrótce zawezwał Hanię o dłoń, został przyswojony spośród satysfakcją dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd pozostał synekurę w Sztabie Ogólnym Wojska Naszego.